Bilişim Teknolojileri

Teknoloji ihtiyaçlarınız için

Müşterilerimize sunduğumuz yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Çanakkale’ deyiz.
Teknolojide Gelişmenin sonu olmadığının farkındayız​.

Teknoloji Ürünleri

Bilgisayar, Tablet, Cep Telefonu, Çevre Birimleri, Baskı Çözümleri, Sunucular, Kesintisiz Enerji Ürünleri bireysel ve kurumsal teknoloji ürünleriniz konusunda sizlere tedarik hizmeti verebiliriz.

Veri Kurtarma

Hard Disk, Raid Yapılandırmaları, Yeni Nesil SSD, Tüm Sunucu Tİpleri, Flash Disk, Hafıza Kartları, Şifrelenmiş Dosyalarınız için veri kurtama hizmeti veriyoruz.

Barkod Uygulamaları

En küçük işletmeden, fabrikasyon uygulamalara kadar, kullanmak istediğiniz barkod yazıcı ve okuyucular konusunda projelendirme ve ihtiyaç analizlerini belirleyerek ürün tedariği ve entegrasyonları konusunda çözüm sağlıyoruz.

Network Altyapı
Network ortamının getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak, optimum faydayı sağlayacak çözümlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yapısal çalışma ve mevcut ihtiyaçları analiz edilerek, bakır ve fiber uygulamaları ile network cihazlarının kurulumunu ve desteğini verebiliriz.
Hotspot Firewall
Açık veya kapalı alanlarda ücretli veya ücretsiz herhangi bir kişiye kablolu veya kablosuz internet sağlayan Oteller, Restoranlar, Alışveriş Merkezleri, Kafeler, Internet Kafeler, Üniversiteler, Kobi’ler, Fabrikalar vb. için kullanıcı hareketlerini saklama zorunluluğu vardır. Güven, İhtiyacınız olan ürün ve yazılımlar konusunda hizmet vermektedir.
Danışmanlık ve Proje Yönetimi
İş hayatındaki başarı; iyi planlanmış, doğru yönetilen, değişen taleplere cevap veren, verimliliği artıracak bir bilgi teknolojisi yapısı ile mümkün oluyor. Bu zor rekabet ortamında siz de katma değer sağlayacak çözümleri hedefleyerek, bilgi teknolojilerinin doğru kullanılması ve sağladığı fayda ile gücünüzü arttırabilirsiniz